Ben Chilwell może być za drogi dla Chelsea

sports news

Według “The Athletic” Chelsea FC jest zainteresowana pozyskanie Bena Chilwella. Obecny klub defensora Leicester City oczekuje jednak wysokiej kwoty odstępnego.

Frank Lampard, trener “The Blues” chce latem wzmocnić lewą stronę defensywy. Na jego liście życzeń znalazł się Ben Chilwell.

Leicester City oczekuje jednak za 23-latka dużych pieniędzy. A dokładniej kwoty na poziomie 85 milionów funtów, co powinno skutecznie zniechęcić londyńczyków.

Chilwell rozegrał w tym sezonie 28 meczów, strzelił dwa gole i zanotował cztery asysty. Jego umowa z “Lisami” wygasa w 2024 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.