Son Heung-min o wojsku: Trudne trzy miesiące

sports news

Son Heung-min, pomocnik Tottenhamu Hotspur opowiedział o szkoleniu wojskowym jakie przeszedł w Korei Południowej. W jego ojczyźnie to obowiązek każdego Koreańczyka.

– To były trudne trzy miesiące. Niemniej mam dobre wspomnienia z tego okresu. Ogólnie mi się podobało, chociaż nie wszystko – powiedział pomocnik w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

– 3 tygodnie kursu młodego wojownika były trudne, ale starałem się jak najlepiej wykorzystać ten okres. Nie wiem, jak odczuwają to inni, ale te 3 tygodnie wydawały mi się bardzo długie – dodał Koreańczyk.

– Początkowo nikogo nie znałem, ale wszyscy bardzo szybko się poznali. Chłopaki na początku bali się nawet ze mną porozmawiać, ale wkrótce żartowaliśmy z całą mocą – zdradził Son Heung-min.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.