Ben Osborn piłkarzem Sheffield United

sports news

Ben Osborn oficjalnie został nowym zawodnikiem Sheffield United – poinformował beniaminek Premier League za pośrednictwem strony internetowej.

Pomocnik z ekipą „The Blades” podpisał trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2022 roku.

Młodzieżowy reprezentant Anglii jest wychowankiem Derby County. Jako junior rozpoczął grę w Nottingham Forest i w pierwszej drużynie występował nieprzerwanie od 2013 roku.

– Jesteśmy zachwyceni, że Osborn został piłkarzem Sheffield United. Rozegrał świetne mecze w Championship i wiem, że już w styczniu interesowało się nim kilka dużych klubów – powiedział trener Sheffield, Chris Wilder.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.