Ben van Dael: Mogliśmy zadać więcej bólu Pogoni

sports news

Trener Zagłębia Lubin Ben van Dael nie krył satysfakcji po zwycięstwie w Szczecinie z Pogonią 3:0 w meczu 25. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Dwukrotni mistrzowie Polski awansowali na ósme miejsce w tabeli po jedenastej wygranej w bieżącym sezonie.

– Komplementy dla zawodników, bo zrealizowali nasze pomysły. Na początku mieliśmy trochę problemów z agresywnym stylem Pogoni, czego rezultatem była duża liczba kornerów, ale to my mieliśmy więcej sytuacji – wyznał Ben van Dael dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego.

– Zdobyliśmy ładną bramkę po zagraniu Starzyńskiego. Później jest przerwa i masz wpływ na zawodników, więc dostali wskazówki. Piłkarze mieli więcej utrzymywać się przy piłce – podkreślił holenderski szkoleniowiec “Miedziowych”.

– W drugiej połowie bardziej dominowaliśmy. Mogliśmy zadać więcej bólu Pogoni w momentach przejściowych. Wynik mógł być jeszcze wyższy. Musimy kontynuować swoją pracę – podsumował Ben van Dael.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…