Benedetto przedłużył kontrakt z Boca Juniors

sports news

Dario Benedetto przedłużył kontrakt z Boca Juniors – poinformował kataloński dziennik „Mundo Deportivo”.

28-letni napastnik reprezentacji Argentyny, którym interesowały się hiszpańskie kluby, związał się z popularnymi „Xeneizes” umową, obowiązującą do końca 2021 roku.

Wychowanek Arsenalu de Sarandi w koszulce słynnej ekipy z Buenos Aires zaliczył dotychczas 65 spotkań. Zdobył w nich 43 bramki.

Dario Benedetto na swoim koncie ma również cztery występy w reprezentacji „Albicelestes”. Przed dwoma laty został wybrany Piłkarzem Roku w Argentynie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.