Koza zamienił Rzeszów na Opole

sports news

Ernest Koza został nowym zawodnikiem Kolejarza Opole – poinformował drugoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

24-letni żużlowiec w minionym sezonie bronił barw Arge Speedway Wandy Kraków, a jesienią związał się ze Stalą Rzeszów.

Zespół ze stolicy Podkarpacia nie otrzymał jednak licencji i wychowanek Unii Tarnów, poszukując nowej drużyny, zdecydował się przyjąć ofertę z Opola.

Wcześniej podobny ruch wykonali także Ilja Czałow, Mads Hansen, Hubert Łęgowik, Denis Gizatullin, Richard Lawson, Bjarne Pedersen, Oskar Polis, Michał Szczepaniak, Christian Thaysen, Kevin Woelbert i Charles Wright.

OK Kolejarz Opole nowy sezon na zapleczu Nice 1. Ligi Żużlowej rozpocznie 31 marca konfrontacją z Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

(za zuzelopole.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.