Benfica odrzuciła ofertę Fulham za Almeidę

sports news

Oferta Fulham FC za Andre Almeidę została odrzucona przez Benfikę Lizbona – poinformował dziennik „O Jogo”. Oba kluby mają prowadzić dalsze rozmowy.

Według portugalskich mediów propozycja angielskiego klubu opiewała na 8 milionów euro. To nie przekonało włodarzy z Lizbony.

Benfica jest jednak otwarta na dalsze rozmowy w sprawie transferu. W najbliższym czasie oczekuje lepszej oferty za 28- letniego obrońcę.

Andre Almeida w tym sezonie rozegrał 33 mecze, strzelił jedną bramkę i zaliczył sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.