Benfika odrzuciła ofertę za Grimaldo

sports news

Dziennik „Sport” poinformował, że Benfika Lizbona odrzuciła ofertę SSC Napoli za Alexa Grimaldo.

Neapolitański klub za pozyskanie hiszpańskiego obrońcy zaoferował 25 milionów euro plus Mario Ruia w ramach rozliczenia transferu. Propozycja została jednak odrzucona przez władze zespołu z Lizbony.

Zdaniem mediów, Benfika zgodzi się na odejście 23-latka, jednak za kwotę nie mniejszą niż 40 milionów euro.

W minionym sezonie Grimaldo był czołową postacią swojej drużyny – wystąpił w 34 meczach portugalskiej ekstraklasy, strzelił cztery gole i zanotował 12 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.