Berhalter: Zagraliśmy odważnie i nieustępliwie

sports news

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zremisowała u siebie w meczu towarzyskim z Chile 1:1. Gregg Berhalter, selekcjoner gospodarzy, był bardzo zadowolony z odważnej i nieustępliwej gry.

– Myślę, że rywale mieli wielki szacunek do nas jako drużyny. Zobaczyłem w tym spotkaniu, że zawodnicy są nieustępliwi. Musieli zagrać na swoim maksymalnym poziomie, bo tak poprzeczkę zawiesili przeciwnicy. Dali z siebie bardzo dużo – powiedział Berhalter.

– Ogólnie uważam, że sprawiliśmy im wielkie problemy. Zagraliśmy z odwagą, starając się poradzić z ich presją – dodał.

– Wiedzieliśmy, że to jest trudny rywal. Udało nam się jednak utrzymać nasz styl gry. Robiliśmy dokładnie to, czego oczekiwał od nas trener i pracowaliśmy nad tym w ciągu tygodnia. To było wyzwanie i musimy tak pracować, aby robić postępy jako zespół – podkreślił natomiast napastnik Gyasi Zardes.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.