Ramos: Zwycięstwo dedykujemy Luisowi Enrique

sports news

Reprezentacja Hiszpanii pokonała na wyjeździe Maltę 2:0 w meczu grupy F eliminacji mistrzostw Europy 2020. Sergio Ramos, środkowy obrońca „La Roja”, zadedykował wygraną Luisowi Enrique, którego z powodów osobistych nie było razem z drużyną, a zespół prowadził jego asystent Robert Moreno.

– Mimo absencji selekcjonera, byliśmy bardzo dobrze przygotowani – powiedział Ramos.

– To była trudna sytuacja. Drużyna czuła, ze trener ma problemy osobiste – dodał doświadczony defensor.

– Dedykujemy te zwycięstwo jemu i jego rodzinie. Zrobiliśmy to, co musieliśmy. W tej drużynie jesteśmy rodziną. Każdy odczuwa problemy osobiste kogoś drugiego – stwierdził.

Hiszpanie są liderem grupy i jako jedyni mają komplet sześciu punktów. W następnym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Wyspami Owczymi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.