Betclic – recenzja, promocje, kody

Adres:betclic.pl
Bonus:Zakład bez ryzyka do 500 zł Zarejestruj się i odbierz bonus.
 • Załóż konto internetowe, klikając TUTAJ, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz Betclic zwróci Ci do 500zł!

 • Betclic oferuje najlepszy bonus powitalny na rynku w formie 500 zł cashbacku od pierwszego zakładu. Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy zakad okaże się nietrafiony, to na Twoje konto bukmacher zwróci Ci jego stawkę pomniejszoną o 12% podatek. Zatem, aby w pełni wykorzystać bonus i otrzymać zwrot środków w wysokości 500 zł, należy zagrać za 568 zł. Aby wypłacić środki bonusowe otrzymane w formie cashbacku, należy obrócić nimi sześciokrotnie po minimalnym kursie 2,00.
 • Rok powstania:2019 r.
  Aplikacja mobilna: Tak. Dostępne aplikacje na systemy iOS oraz Android. Do tego bardzo dobra mobilna wersja strony, zgodna z wytycznymi RWD (Responsive Web Design).
  Metody wpłatWpłaty: Większość banków online via Przelewy 24.
  Polska wersja językowaTAK
  LicencjaPolska.
  Obsługa klienta:Czat na żywo oraz e-mail.
  Atrakcje:Duża oferta streamingu TV, wiele promocji, świetny totalizator.
  Nasza ocena:

  Podstawowe informacje o Betclic.

  Betclic to czołowy europejski bukmacher. Obecnie aż 9 milionów klientów korzysta z bogatej oferty zakładów bukmacherskich Betclic. Oprócz Polski, firma z Francji obecna jest m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Bukmacher prowadzi swoją działalność w oparciu o licencje uzyskaną w każdym z krajów, by klient miał pewność, że gra w Betclic jest w pełni legalna.

  Jak założyć konto w Betclic?

  Aby założyć konto w Betclic, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny, klikając TUTAJ. W drugiej części rejestracji należy wysłać skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego. Wpłaty można dokonać od razu po rejestracji.

  Zalety Betclic

 • Błyskawiczna rejestracja (do 5 minut)
 • Świetny bonus powitalny
 • Transmisje TV na żywo z wielu sportowych wydarzeń.
 • Betclic posiada wiele rynków do gry.
 • Aplikacje na urządzenia mobilne


  Wady Betclic

 • 12% podatku od zakładu
 • Brak wpłat na Skrilla

  Betclic o sobie

  Oferta zakładów sportowych jest bardzo bogata. Oprócz oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Europy czy wielkoszlemowe turnieje, w ofercie firmy z biało-czerwonym logo znajdziemy też zakłady na koszykówkę (w tym NBA), hokej, sporty motorowe oraz mniej znane w naszym kraju, jak np. dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne. Trudno znaleźć dyscyplinę, której bukmacher nie miałby w ofercie. Nie brakuje też zakładów specjalnych i typowo rozrywkowych, jak na przykład na to kto będzie nowym odtwórcą głównej roli w filmie o agencie 007, kto wystąpi w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami lub kto zostanie nowym prezydentem. Coraz prężniej rozwija się w Polsce esport. Nie uciekło to uwadze bukmacherom z Betclic i dają możliwość obstawiania rozgrywek w grach takich jak Counter Strike, League od Legends czy Dota. Klienci będą zadowoleni z kursów, bo te w porównaniu do innych działających na polskim rynku bukmacherów zdają się być wyższe. W Betclic będzie można skorzystać z Cashoutu, czyli możliwości szybszego rozliczenia kuponu – przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. Kwota wygranej będzie odpowiednio przeliczana w zależności od ilości zdarzeń pozostałych na kuponie oraz ich kursu.

  Nasza opinia o Betclic

  Jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku, ale ze starą tradycją. Niestety po dawnym Betclicu została tylko nazwa i logo. Wielu promocji "starego" Betclica obecny bukmacher nie wprowadził, a szkoda, bo były to najepsze (obok Bet365) oferty na rynku.

  Obecny operator ma wiele do zaoferowania i uważamy, że powoli będzie zdobywał rynek. Widać, że nie rzuca się reklamowo na znane nazwiska, nie marnuje pieniędzy na bezsensowne promocje, ale dba o graczy. To akurat nam się podoba.

  Promocje w Betlic są wyważone, obroty bonusami są po rozsądnych kursach i co ważne realnie osiągalne. Będziemy przyglądali się rozwojowi Betclic a Polsce, ale na dziś dajemy mu dobre, trzecie miejsce w naszym rankingu.