Bielik: Jestem potrzebny tej drużynie

sports news

Środkowy obrońca reprezentacji Polski Krystian Bielik zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na nim przed rozpoczęciem turnieju ME U-21.

“Biało-czerwoni” w niedzielę zmierzą się z Belgią na Mapei Stadium – Citta del Tricolore w Reggio Emilia.

– Przed dwoma laty byłem najmłodszym zawodnikiem i znałem swoje miejsce. Teraz mam za sobą regularną grę w Anglii, zdecydowanie więcej rozegranych minut i więcej doświadczenia. Mam poczucie, że jestem potrzebny tej drużynie i że jestem ważny – wyznał Bielik dla oficjalnego serwisu reprezentacji Polski.

– Bardzo zależy mi na tym, żebyśmy dobrze wypadli na tym turnieju, bo po to tu przyjechaliśmy. By się pokazać i zrealizować nasz plan. Nie jesteśmy zespołem, któremu można nastrzelać goli. Wszyscy zawodnicy i sztab szkoleniowy wykonali bardzo dobrą pracę podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim. Jesteśmy gotowi, by podjąć pierwsze wyzwanie na mistrzostwach Europy – podkreślił podopieczny Czesława Michniewicza.

– Nie przyjechaliśmy tutaj, żeby zakończyć turniej po trzech meczach. U nas nie ma lepszych, nie ma gorszych. Każdy traktowany jest na równi. Wierzymy w siebie. Jesteśmy drużyną, nigdy nie było zwątpienia. Belgowie mają z przodu bardzo szybkich zawodników, którzy sprytnie umieją znaleźć się za plecami obrońców. Nie szukają piłki do nogi, ale starają się ją otrzymywać na dobieg. Uważam, że ten mecz będzie bardzo ciekawy i wiem, że na pewno znajdziemy sposób, żeby pokonać przeciwnika – podsumował Krystian Bielik.

(za laczynaspilka.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…