Bjelica: Źle zareagowaliśmy przy prowadzeniu 3:1

sports news

Dinamo Zagrzeb zremisowało u siebie z Szachatarem Donieck 3:3, tracąc dwa gole w samej końcówce spotkania. Nenad Bjelica, trener mistrzów Chorwacji, żałował, że jego zespół nie zdołał utrzymać dwubramkowego prowadzenia.

– Nie zareagowaliśmy dobrze, kiedy prowadziliśmy 3:1 – powiedział Bjelica, cytowany przez „UEFA.com”. – Straciliśmy dwa gole i nie wykorzystaliśmy szansy, aby wygrać te spotkanie – dodał.

– Musimy jednak iść naprzód i walczyć w ostatnich dwóch spotkaniach. Na koniec mogę być usatysfakcjonowany z moich zawodników i tego jak walczyli – przyznał.

Liderem grupy C jest Manchester City ze zdobytymi 10 punktami. Szachtar Donieck i Dinamo Zagrzeb mają po pięć „oczek”, a ostatnia Atalanta Bergamo ma jeden remis na koncie i trzy porażki. W następnej kolejce „Obywatele” podejmą ekipę z Ukrainy, natomiast zespół z Chorwacji uda się do Lombardii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.