Castro: Mamy bardzo mieszane uczucia

sports news

Szachatar Donieck zremisował na wyjeździe z Dinamem Zagrzeb 3:3 w meczu grupy C Ligi Mistrzów. Luis Castro, trener ukraińskiej drużyny, miał mieszane uczucia po tym spotkaniu.

– To był bardzo trudny mecz. Teraz mamy bardzo mieszane uczucia. Czuję lekkie rozczarowanie, ponieważ mogliśmy wygrać. Kontrolowaliśmy mecz i zagraliśmy z wielkim sercem. To nie wynik, którego oczekiwaliśmy – powiedział Castro, cytowany przez „UEFA.com”.

– Pod koniec spotkania musieliśmy zmienić środkowego obrońcę na napastnika, ponieważ byliśmy bliscy odpadnięcia z rozgrywek. Wierzyliśmy w naszych rezerwowych. Mieliśmy nadzieję, że pomogą drużynie i na koniec udało się osiągnąć pozytywny wynik – dodał.

– Nasi zawodnicy mieli pragnienie walki i energię do samego końca. Nie wykorzystaliśmy swojej okazji, aby mieć kontrolę nad meczem, ale taki jest futbol. To dlatego kochają go miliony ludzi. Nic jeszcze nie straciliśmy i niczego też nie wygraliśmy – stwierdził.

Liderem grupy C jest Manchester City ze zdobytymi 10 punktami. Szachtar Donieck i Dinamo Zagrzeb mają po pięć „oczek”, a ostatnia Atalanta Bergamo ma jeden remis na koncie i trzy porażki. W następnej kolejce „Obywatele” podejmą ekipę z Ukrainy, natomiast zespół z Chorwacji uda się do Lombardii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.