Bjerre przerwał dominację Iversena i został mistrzem Danii

sports news

Kenneth Bjerre został Indywidualnym Mistrzem Danii. Filigranowy żużlowiec MrGarden GKM Grudziądz przerwał w ten sposób siedmioletnią dominację Nielsa Kristiana Iversena, który tym razem musiał zadowolić się tytułem wicemistrza.

Na torze w Holsted brązowy medal wywalczył Rasmus Jensen, a dopiero piąty był Nicki Pedersen.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata zdobył dziesięć punktów, podobnie jak czwarty w klasyfikacji Bjarne Pedersen i szósty Michael Jepsen Jensen.

Trzynaście „oczek” zgromadził srebrny medalista Iversen, a komplet sześciu biegowych zwycięstw i zarazem osiemnaście punktów zapisał na swoim koncie triumfujący ostatecznie Bjerre.

* * * * * *
Czołówka IM Danii 2019:

1. Kenneth Bjerre – 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Niels Kristian Iversen – 13 (3,3,3,0,2,2)
3. Rasmus Jensen – 12 (3,2,2,2,2,1)
– – – – – – –
4. Bjarne Pedersen – 10 (0,2,3,2,3,0)
5. Nicki Pedersen – 10 (2,3,1,3,1)
6. Michael Jepsen Jensen – 10 (2,3,2,2,1)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.