Ramos: Zostaję w Realu Madryt

sports news

Od pewnego czasu narastały spekulacje, że Sergio Ramos chce opuścić Real Madryt. Środkowy obrońca rozwiał wątpliwości i zapewnił, że zostaje w „Królewskich”.

– Powiem to, aby zakończyć wątpliwości, które nie są potrzebne klubowi, mi i tak naprawdę nikomu. Jestem „Madridistą”. Chcę tutaj zakończyć karierę. Jeśli kiedykolwiek stąd odejdę, to będzie wtedy, gdy będę wygrywał – powiedział Ramos na konferencji prasowej.

– Nigdy nie miałem żadnych problemów z prezesem. Nasze relacje są jak ojca i syna – podkreślił.

– Jestem kapitanem tej drużyny. Czuję uwielbienie i wsparcie ze strony kolegów z zespołu. To prawdą, że mam ofertę z Chin. Nie zamierzam jednak kłamać, nie rozważam przenosin do Chin. Jest duża różnica między ofertą, a wyjazdem do Chin, czy też chęcią zaakceptowania tej propozycji – zaznaczył.

– Zostaję w Realu Madryt. Jadę teraz na wakacje i zobaczymy, kogo klub sprowadzi, a kogo nie – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.