Boca Juniors z Superpucharem Argentyny

sports news

CA Boca Juniors wygrało z Rosario Central po rzutach karnych 6:5 w meczu o Superpuchar Argentyny. Spotkanie zostało rozegrane na Estadio Malvinas Argentinas w Mendozie.

Mimo że piłkarze obu drużyn oddali łącznie 15 celnych strzałów to ani razu piłka nie wpadła do siatki. Po 120 minutach do rozstrzygnięcia potrzebny był konkurs rzutów karnych.

Po pięciu seriach jedenastek żaden z zawodników nie pomylił się. W szóstej najpierw karnego zmarnował Fabian Rinaudo, a potem zwycięskiego gola dla Boca strzelił Carlos Izquierdoz.

Superpuchar Argentyny jest rozgrywany od sezonu 2012/2013. Dla Boca Juniors to pierwszy triumf w tych rozgrywkach, wcześniej zespół z Buenos Aires trzykrotnie przegrywał decydujący mecz.

Co ciekawe w dotychczasowych siedmiu edycjach Superpucharu Argentyny żaden klub nie sięgnął po to trofeum dwukrotnie.

* * * * * *
Boca Juniors – Rosario Central 0:0, karne 6:5.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.