Kolejna poważna kontuzja Caldary

sports news

Według informacji „La Gazzetta dello Sport” Mattia Caldara doznał kontuzji kolana podczas treningu. Zawodnik AC Milan może pauzować przez pół roku.

Dla 24-letniego zawodnika jak i włoskiego klubu to fatalna wiadomość. Caldara w tym sezonie rozegrał łącznie tylko trzy mecze, ponieważ wcześniej również długo leczył uraz ścięgna Achillesa.

Teraz defensor na treningu doznał kontuzji kolana, która może okazać się poważna. Jeśli badania potwierdzą wstępne diagnozy, to Caldara nie będzie mógł grać nawet przez pół roku.

Dwukrotny reprezentant Włoch trafił do AC Milan przed obecnym sezonem z Juventusu FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.