Bonucci: Brakuje nam przede wszystkim doświadczenia

sports news

Reprezentacja Włoch wygrała do tej pory wszystkie swoje mecze w grupie J eliminacji mistrzostw Europy 2020. Leonardo Bonucci, obrońca „Azzurrich”, powiedział, że jego drużynie cały czas brakuje jednak doświadczenia.

W swoim ostatnim spotkaniu podopieczni Roberto Manciniego zmierzą się u siebie z Armenią. Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek wieczorem w Palermo.

– Ponownie będziemy wśród najlepszych drużyn narodowych w Europie, jeśli potwierdzimy, że wykonaliśmy krok naprzód i stać nas będzie na rywalizację z zespołami, które w ostatnich latach na świecie potrafiły zrobić różnicę – powiedział Bonucci.

– Porównując nas do Hiszpanii, Francji i Niemiec, to nam nadal czegoś brakuje. Przede wszystkim doświadczenia. Oni mają wielu czołowych zawodników w Europie, a nam teraz tego brakuje – przyznał.

– Im częściej mierzysz się z zespołami, które grają intensywnie, mają jakość i chcą atakować, tym lepszą drużyną się stajesz. Proces naszego rozwoju przyspieszył dzięki selekcjonerowi Roberto Manciniemu – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.