Bordalas na dłużej trenerem Getafe CF

sports news

Jose Bordalas podpisał nową umowę z Getafe CF – poinformował hiszpański klub. Kontrakt szkoleniowca będzie obowiązywać do czerwca 2022 roku.

55-latek prowadzi Getafe CF od 2016 roku. W minionym sezonie zespół pod jego wodzą zajął piąte miejsce i zagra w fazie grupowej Ligi Europy.

Włodarzom klubu z przedmieść Madrytu bardzo zależało, by trener pozostał w klubie na dłużej. Obie strony doszły do porozumienia i zawarły trzyletnią umowę.

Bordalas w przeszłości pracował m.in. w Deportivo Alaves, AD Alcorcon, czy Elchce CF.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.