Sevilla FC pozyska Diego Carlosa

sports news

Diego Carlos zostanie nowym piłkarzem Sevilli FC – potwierdził hiszpański klub. 26-latek musi jeszcze przejść jeszcze testy medyczne.

Sevilla FC osiągnęła porozumienie z FC Nantes w sprawie transferu 26-latka. Brazylijczyk w poniedziałek przejdzie testy medyczny i po ich zaliczeniu podpisze umowę. Kontrakt ma obowiązywać przez pięć lat.

Środkowy obrońca w przeszłości grał również m.in. w GS Estoril, rezerwach FC Porto i Paulista FC.

W minionym sezonie w FC Nantes rozegrał 40 meczów, zdobył jedną bramkę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.