Borussia odrzuciła ofertę „Czerwonych Diabłów”

sports news

Manchester United złożył ofertę za Jadona Sancho. Klub z Anglii zaoferował 98 milionów euro, ale Borussia Dortmund tę propozycję odrzuciła – poinformował „Bild”.

BVB rozpocznie obóz przygotowawczy 10 sierpnia, do tego czasu transakcja musi zostać zakończona. Jeśli tak się nie stanie, Sancho zostanie w Dortmundzie na kolejny sezon.

„Czerwone Diabły” pokonały w niedzielę Leicester 2:0, dzięki czemu zapewniły sobie udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Teraz United poszukują realnych wzmocnień.

Borussia chce dostać za swojego zawodnika 120 milionów euro. Klub nie zgodzi się na niższą kwotę. „Czerwone Diabły” przygotowują już podobno kolejną ofertę.

20-latek rozegrał w poprzednim sezonie 44 spotkania, w których zdobył 20 bramek i zaliczył tyle samo asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.