Borussia przeznacza Signal Iduna Park na szpital polowy

sports news

Władze Borussii Dortmund przeznaczyły północną cześć stadionu Signal Iduna Park na walkę z koronawirusem. Obszar ten zostanie przekształcony na szpital polowy.

Od soboty pacjenci z podejrzeniem zarażenia oraz złym samopoczuciem będą przyjmowani w północnej części Signal Iduna Park.

– Nasz stadion jest znany wszystkim mieszkańcom miasta i będzie idealnym miejscem do pomocy osobom potencjalnie zainfekowanym wirusem – powiedział prezes Borussii Hans-Joachim Watzke. – Naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc tym ludziom – dodał.

W ośrodku na terenie stadionu każdy pacjent zostanie przebadany przez lekarza, który podejmie decyzję, czy może być objęty opieką ambulatoryjną, czy też musi zostać przyjęty do kliniki.

Centrum leczenia będzie otwarte codziennie od 12:00 do 16:00 i nie będzie potrzebna żadna rejestracja.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.