Kapitanowie Premier League organizują zbiórkę na NHS

sports news

Kapitan Liverpoolu Jordan Henderson wyszedł z inicjatywą, aby kapitanowie wszystkich drużyn Premier League zorganizowali zbiórkę na pomoc pracownikom służby zdrowia (NHS) w walce z koronawirusem.

Celem zbiórki jest zabraknie kilku milionów funtów, które mają pomóc brytyjskim lekarzom i pielęgniarkom.

To pierwsza tego typu akcja piłkarzy Premier League, na których od kilku dni ciąży wielka presja. W czwartek Minister Zdrowia Matt Hancock wezwał ich do rezygnacji z części zarobków.

Akcję kapitanów Premier League pochwalił na Twitterze były reprezentant Anglii Gary Lineker.

– Piłkarze są dobrze opłacani, ale generalnie mówiąc, to dobrzy ludzie z korzeniami w klasie robotniczej oraz o wielkiej, społecznej wrażliwości. Spotkałem ich życiu wielu – napisał na Twitterze Lineker.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.