Braithwaite: Barcelona zmieniła moje życie

sports news

Martin Braithwaite przyznał, że transfer do Barcelony całkowicie odmienił jego życie.

– Czułem się bardzo dumny po transferze do Barcelony. Dla wielu zawodników taki ruch to spełnienie marzeń – przyznał Braithwaite.

– Powiedziałem sobie, że ciężka praca naprawdę się opłaca. Zmotywowało mnie to do przekraczania dalszych granic w mojej karierze – dodał.

– Jestem w najlepszym klubie na świecie i ludzie teraz inaczej na mnie patrzą, jestem bardziej rozpoznawalny – zakończył duński napastnik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.