Stokowiec: Cracovia jest groźną drużyną

sports news

– Przed nami dwa decydujące pojedynki. Cracovia i Pogoń to zespoły, które są blisko nas w tabeli, dlatego waga tych spotkań będzie bardzo duża. Teraz jednak skupiamy się tylko na Cracovii – powiedział przed spotkaniem z Pasami, trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec.

– Mimo ostatnich wyników, musimy pamiętać, że Cracovia jest groźną drużyną, która przez znaczną część sezonu była w czołówce tabeli. To na pewno nie było dziełem przypadku, dlatego nastawiamy się na ciężki mecz, w którym oba zespoły na pewno zagrają o pełną pulę – dodał szkoleniowec Lechii.

Początek spotkania między Cracovią, a Lechią zaplanowano na godz. 18:00.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.