Brescia Calcio zwolniła Fabio Grosso

sports news

Brescia Calcio zwolniła Fabio Grosso – poinformował klub z Serie A na swojej oficjalnej stronie.

Mistrz świata z 2006 roku poprowadził ekipę z Lombardii w zaledwie trzech meczach, które “Le Rondinelle” przegrali, tracąc w nich aż dziesięć goli, nie strzelając żadnego.

Ekipa ze Stadio Mario Rigamonti po serii sześciu kolejnych porażek zamyka aktualnie klasyfikację Serie A.

Grosso zastąpi Eugenio Corini, który wygrał z Brescia Calcio rozgrywki Serie B i awansował na najwyższy poziom. Pod wodzą 49-letniego szkoleniowca drużyna z Lombardii rozegrała w sumie 44 spotkania, zwyciężając dwadzieścia z nich.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…