„Jaskółki” zaplanowały dwa sparingi z „Koziołkami”

sports news

Unia Tarnów w przedostatni weekend marca zmierzy się w dwumeczu z drużyną Speed Car Motoru Lublin – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Konfrontacje „Jaskółek” z „Koziołkami” odbędą się dzień po dniu na torze w Mościcach i przy alejach Zygmuntowskich. Spotkania zaplanowano na 21 i 22 marca.

Unia Tarnów w minionym sezonie awansowała do półfinałów rozgrywek Nice 1. Ligi, w których dwukrotnie musiała uznać wyższość PGG ROW Rybnik.

Speed Car Motor Lublin wywalczył natomiast szóste miejsce w swoim pierwszym sezonie po awansie do PGE Ekstraligi.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama