Brondby – Nordsjaelland – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Brondby – Nordsjaelland. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 24. dzień maja, wybraliśmy z duńskiej SuperligiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Brondby pokona Nordsjaelland różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Sprawa wygląda na dość jasną i oczywistą. Jeśli ekipa z Kopenhagi wygra, zostanie mistrzem Danii. Stawka zatem jest gigantyczna.

Rywal natomiast nie gra już kompletnie o nic. Nordsjaelland nie ma żadnej motywacji, co nawet widać po ich ostatnich wynikach. Zapewnienie sobie utrzymania, przez grę w grupie mistrzowskiej spowodowało, że piłkarze tego zespołu myślami są już na wakacjach.

Uważamy, że Brondby wykorzysta szansę i wygra. Aby to zwycięstwo było bezpieczne, potrzebna będzie wygrana przynajmniej dwoma bramkami. Dlatego stawiamy również na pokrycie przez gospodarzy handicapu -1.5.

Brondby – Nordsjaelland, typ: 1 (handicap -1.5), kurs: 1.98.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”