Miami Heat – Indiana Pacers – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Miami Heat – Indiana Pacers. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 20. dzień sierpnia, wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Dziś naprawdę trudno wybrać coś sensownego do grania, dlatego postanowiliśmy zagrać w NBA. Typujemy, że Miami Heat pokonają Indiana Pacers różnicą przynajmniej czterech punktów.

Nie od dziś jesteśmy fanami talentu i charakteru Jimmiego Butlera i uważamy, że gwiazdor Heat znów weźmie sprawy w swoje ręce i poprowadzi swoją drużynę do wygranej. Na nim można polegać. Może w sezonie zasadniczym Jimmy czasem odpuszczał niektóre mecze, ale on wie, kiedy jest “money time” i kiedy ma pokazać swoją wartość. Właśnie w Playoffs.

Indiana to solidna drużyna, ale po stracie Domantasa Sabonisa ich szanse na dobry rezultat naprawdę zmalały. Wciąż niepewny jest udział w dzisiejszym starciu Victora Oladipo, który ma uraz lewego oka.

Gramy na Heat -3.5 pkt.

Miami Heat – Indiana Pacers, typ:  1 (-3.5), kurs 1.73.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…