Brosz: Kluczem do wygranej była dyscyplina

sports news

Trener Górnika Zabrze po wygranej z Arką Gdynia 1:0 zwrócił uwagę, że jego zespół zagrał w tym spotkaniu inaczej niż w poprzednich meczach. Dodał, że najważniejszym elementem była dyscyplina taktyczna.

– Staraliśmy się robić to, o czym mówiliśmy wcześniej. Chcieliśmy zagrać zdyscyplinowanie z tyłu. Zmieniliśmy proporcje. Nie graliśmy tak dużą liczbą zawodników z przodu, a bardziej skupić na naszych zadaniach defensywnych – powiedział Marcin Brosz, cytowany na oficjalnej stronie Arki Gdynia.

– Stąd być może nie stwarzaliśmy sobie tylu sytuacji, ile w poprzednich spotkaniach, które rozgrywaliśmy na swoim stadionie. Na etapie, w którym jesteśmy, najważniejsze są klub i praca dla niego – dodał szkoleniowiec.

Trener Górnika podkreślał, że jego piłkarze zapracowali na wygraną dzięki zachowaniu odpowiedniej dyscypliny.

– Widać coraz większą współpracę, to że czas, który spędzamy ze sobą na treningach i w meczach sprawia, że nasza gra zaczyna się zazębiać i uzupełniać – cieszył się Marcin Brosz.

(za:arka.gdynia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.