Zieliński: Nasza siła ognia była znikoma

sports news

Jacek Zieliński, trener Arki Gdynia po przegranej z Górnikiem Zabrze 0:1 zwrócił uwagę, że jego zawodnikom trudno gra ze świadomością, że nie potrafią zwyciężyć od 15 meczów. Dodał, że Arce zabrakło jakości w ofensywie.

– Bardzo ważny, ale niestety przegrany mecz za nami. Liczyliśmy się z tym, że będzie tu ciężko. Niestety piętnasty mecz z rzędu bez zwycięstwa to ciężka sprawa. Chłopacy mają to w głowie, nie dziwię im się. Próbujemy to jakoś zresetować, ale na razie nam się to nie udaje – powiedział Jacek Zieliński, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Mecz był specyficzny, było w nim dużo gry w środku pola. Nie stworzyliśmy sobie wielu sytuacji, nie ma co ukrywać, że nie wiadomo co się działo pod bramką przeciwnika. Nasza siła ognia była znikoma. Jeśli jednak takiego meczu nie można wygrać, to nie można go przegrać – ocenił trener Arki Gdynia.

– Górnik był dobrze zorganizowany w defensywie i nie dał nam za dużo pola do manewru – dodał Jacek Zieliński.

(za:arka.gdynia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.