Brosz: Niewykorzystane sytuaccje miały wpływ na wynik

sports news

– Niewykorzystane sytuacje i kontuzja Pawła Bochniewicza to dwie rzeczy, które miały wpływ na wynik spotkania – powiedział Marcin Brosz podczas konferencji prasowej.

Górnik Zabrze przegrał przed własną publicznością z Piastem Gliwice 0:2 w piątkowym meczu 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zdaniem Marcina Brosza, wpływ na wynik spotkania miały niewykorzystane sytuacje jego zespołu oraz kontuzja Pawła Bochniewicza.

– Duża liczba niewykorzystanych sytuacji i kontuzja Pawła Bochniewicza, który jest ważną osobą w naszej drużynie. Nie chcę upraszać, ale to dwie rzeczy, które miały wpływ na wynik tego spotkania . Sytuacja, po której padł pierwszy gol była niepotrzebna, bo sami sprokurowaliśmy ten rzut wolny. Nie powinniśmy byli do tego dopuścić. Druga bramka była podobna – ocenił opiekun Górnika.

Zabrzanie mają na koncie 24 punkty i zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli. W przyszłym tygodniu zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań.

(za piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.