Fornalik: Cenna wygrana na trudnym terenie

sports news

Piast Gliwice wygrał z Górnikiem Zabrze na wyjeździe 2:0, mimo że więcej okazji bramkowych mieli gospodarze. Trener gości Waldemar Fornalik przyznał, że najważniejsze było wyrachowanie i mądrość.

– Gospodarze mieli więcej klarownych szans, ale liczy się wyrachowanie i mądrość. Cieszę się, że to pokazaliśmy – powiedział Waldemar Fornalik, cytowany na oficjalnej stronie Piasta.

– Bardzo ważne i cenne zwycięstwo w derbach na trudnym terenie. Graliśmy z dobrą drużyną, a momentami nawet bardzo dobrą. To nie był dla nas łatwy mecz – dodał opiekun gliwickiej drużyny.

Waldemar Fornalik przyznał również, że w ostatnich minutach spotkania jego zespół grając w przewadze, powinien zaprezentować się inaczej.

– Mogliśmy lepiej rozegrać końcówkę. Powinniśmy dłużej utrzymać się przy piłce i doprowadzić do sytuacji. Być może widmo zwycięstwa wprowadziło trochę nerwowości – ocenił trener Piasta.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.