Brosz: Trzeba cały czas pracować

sports news

Górnik Zabrze zakończy fazę zasadniczą LOTTO Ekstraklasy meczem wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław. Trener gości Marcin Brosz liczy, że dobrą grę, potwierdzą wreszcie wyniki.

– Każde spotkanie jest inne, ale faktycznie, punktowaliśmy na trudnych terenach w Białymstoku, Poznaniu i Lubinie. Mecz na Lechu wyznaczył kierunek, w którym powinniśmy zmierzać. Odpowiedzialność, konsekwencja i poświęcenie dla drużyny w grze defensywnej, oraz skuteczność pod bramką rywala – powiedział Marcin Brosz, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Fajnie, że kibice widzą postęp w naszej grze, ale my nie możemy nawet na moment uwierzyć, że już jest dobrze. Bo nie jest, skoro przegrywamy mecze, których przegrywać nie powinniśmy. Trzeba więc cały czas pracować i poprawiać to, co szwankuje – dodał szkoleniowiec zabrzan.

Górnik w końcówce sezonu będzie musiał walczyć o utrzymanie.

– Wszystko jest w naszych nogach i głowach – przyznał Marcin Brosz.

(za:gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.