Luke Walton nie jest już trenerem Los Angeles Lakers

sports news

Los Angeles Lakers szukają nowego trenera. W piątek funkcję pierwszego szkoleniowca Jeziorowców przestał bowiem pełnić Luke Walton.

Strony rozstały się za porozumieniem stron. Jeziorowcy w piątek wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

– Chcielibyśmy podziękować Luke’owi za jego oddanie w pracy przez ostatnie trzy lata. Życzymy jemu oraz jego rodzinie wszystkiego najlepszego w przyszłości – powiedział Rob Pelinka, dyrektor generalny Lakers.

– Chcę podziękować Jeanie Buss i całej rodzinie Buss, że dali mi szansę być trenerem Lakers. Ta organizacja, te miasto, zawsze będą wyjątkowe dla mnie i mojej rodziny – przyznał Walton.

Kilka dni temu, przed ostatnim meczem w sezonie regularnym, z funkcji prezesa ds. koszykówki zrezygnował Magic Johnson. Jednym z kandydatów na prowadzenie drużyny z Kalifornii w przyszłym sezonie jest Jason Kidd. Znakomity przed laty rozgrywający w przeszłości był trenerem Milwaukee Bucks i Brooklyn Nets.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.