Brosz:Chcieliśmy zdominować środek pola

sports news

– Chcieliśmy skończyć ten sezon zdecydowanie inaczej. Liczyliśmy na to, że punkty zostaną w Zabrzu. Nie udało się. Nie chciałbym jednak, żeby ostatnie spotkanie zadecydowało o obrazie całego sezonu. Dostarczyliśmy w tym sezonie sporo emocji. Chciałbym, aby w pamięci pozostały tylko pozytywne momenty – powiedział po przegranym 0:2 meczu z Zagłębiem Lubin, trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

– Liczę, że wygasające umowy uda się przedłużyć. Jeśli chodzi zaś o Igora Angulo, to przez cztery lata dostarczył nam niezapomnianych emocji. Strzelał bramki z różnych pozycji. Przychodził do Górnika w trudnym momencie, ale Igor podjął wyzwanie. Nie bał się trudnych decyzji, wiedział, że oczekiwania w Zabrzu będą wysokie. Znaczył wiele dla zespołu, co potwierdza owacja, jaką zgotowali mu kibice i koledzy z drużyny – stwierdził szkoleniowiec.

– Początek sezonu nie był łatwy, musieliśmy sporo zmienić, szczególnie w środku pomocy. Była to dla nas sprawa kluczowa. Szukaliśmy tam różnych rozwiązań. Przed pandemią znaleźliśmy optymalne ustawienie. Gdybym miał podsumować sezon jednym zdaniem to byłaby to stabilizacja. Do tego musimy dążyć. Na dobre wyniki trzeba bardzo mocno trenować. Mamy bardzo ciekawy zespół – dodał.

– Chcieliśmy dzisiaj zdominować środek pola, zneutralizować Filipa Starzyńskiego. Dlatego przesunęliśmy naszych defensywnych pomocników trochę wyżej. Do przerwy przegrywaliśmy, zrobiliśmy zmiany, ale i to nie pomogło. W końcowych fragmentach mogliśmy zdobyć bramkę – podsumował Brosz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.