Bruno: Musimy być gotowi na walkę o przetrwanie

sports news

Brighton & Hove Albion przegrał u siebie z Cardiff City 0:2 i ma nad będącą w strefie spadkowej drużyną z Walii już tylko dwa punkty przewagi. Bruno, obrońca „Mew”, powiedział, że jego zespół czeka w końcówce sezonu walka o przetrwanie.

Środowa porażka sprawiła, że przewaga podopiecznych Chrisa Hughtona nad strefą spadkową zmalała do zaledwie dwóch punktów. Trzeba jednak pamiętać, że ekipa z Falmer Stadium ma jeden mecz zaległy do rozegrania.

– To jest walka o przetrwanie. Wiedzieliśmy, że będziemy w niej uczestniczyć. Ta porażka sprawiła, że sytuacja w tabeli jest jeszcze bardziej wyrównana – powiedział Bruno, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Musimy się teraz podnieść i być gotowi na walkę. Moją rolą jako kapitana jest pomoc chłopakom z drużyny w każdy możliwy sposób. Starałem się to też zrobić przed tym spotkaniem. Teraz potrzebujemy spokoju, aby w ostatnich kolejkach grać jak najlepiej – podkreślił.

W najbliższy meczu Brighton zmierzy się na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers. – Mamy wiele jakości w naszej drużynie. Musimy grać po swojemu, co już pokazywaliśmy w tym sezonie. Czeka nas wielka bitwa i musimy do niej podejść z czystą głową i bez nerwów na boisku – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.