Bryan Dabo wypożyczony do SPAL

sports news

Bryan Dabo został wypożyczony do końca sezonu z ACF Fiorenitny do SPAL 2013 – poinformował drugi z klubów. W umowie zawarto opcję transferu definitywnego.

Defensywny pomocnik zaowdnikiem Fiorentiny jest od stycznia 2018 roku. Do tej pory w ekipie z Florencji rozegrał 36 meczów, strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty.

W tym sezonie nie pojawił się na murawie ani razu. Liczy, że więcej okazji do gry będzie miał w barwach SPAL 2013.

Reprezentant Burkina Faso zanim trafił do Serie A grał we francuskich zespołach AS Saint-Etienne i Montpellier HSC, a także w angielskim Blackburn Rovers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.