Brzęczek: Oprócz umiejętności potrzebujemy zaangażowania

sports news

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek przed meczami eliminacji Euro 2020 z Macedonią Północną i Izraelem przyznał, że aby wygrać te spotkania trzeba podejść do nich z odpowiednim nastawieniem i zaangażowaniem.

– Tych spotkań nie wygramy tylko umiejętnościami piłkarskimi. Do tego trzeba dołożyć przygotowanie mentalne oraz grać z zaangażowaniem na najwyższym poziomie – powiedział Jerzy Brzęczek, cytowany na portalu “Łączy Nas Piłka”.

– Każde spotkanie wymaga od nas pełnej koncentracji i mobilizacji. Nasi grupowi rywale może nie należą do światowej czołówki, ale to są bardzo solidne i wyrównane drużyny – dodał selekcjoner.

Jerzy Brzęczek zaznaczył, że w najbliższych meczach nie będzie szukał nowych rozwiązań, postawi na sprawdzone schematy.

– To nie czas na eksperymenty, skupiamy się na dopracowaniu schematów. Jeszcze nie weszliśmy na nasz optymalny poziom, ale to dobrze świadczy o drużynie, bo stać nas na więcej – wyjaśnił opiekun polskiej kadry.

(za:Łączy Nas Piłka).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…