Buczkowski: To będzie ciężki mecz również dla Falubazu

sports news

– Tor w Zielonej Górze sprzyja walce i widać, że w tym roku jest bardzo dobrze przygotowany. Można się na nim ścigać – wyznał Krzysztof Buczkowski w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Kapitan MrGarden GKM Grudziądz jest dobrej myśli przed piątkową konfrontacją w Zielonej Górze z miejscowym Falubazem.

– Wiadomo, że bardzo ważną kwestią będzie start. W drużynie zielonogórskiej jeżdżą bardzo dobrzy zawodnicy i będzie to dla nas bardzo trudny mecz, ale myślę, że dla Falubazu również – podkreślił Buczkowski.

– Falubaz ma bardzo doświadczonych i utytułowanych zawodników. Próżno szukać w tej drużynie słabych punktów. Jedziemy powalczyć i zrobić dobre wrażenie. Wszystko jest możliwe i tego się trzymajmy – kontynuował reprezentant Polski.

– Tych spotkań o stawkę jest na razie bardzo mało. Liga szwedzka rusza dopiero za dwa tygodnie i to też jest w tym momencie mały problem. Trzeba jeździć podczas treningów, trzeba zwiedzać różne tory, aby nie jeździć tylko na jednym – dodał Buczkowski.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.