Bundesliga: Czwarte z rzędu zwycięstwo Bayernu, dwa gole Lewandowskiego

sports news

Borussia Moenchengladbach przegrała u siebie z Bayernem Monachium 1:5 (1:2) w ostatnim sobotnim spotkaniu 24. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.

Obrońcy tytułu objęli prowadzenie już po dwóch minutach gry, kiedy to skutecznym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się Hiszpan Javi Martinez.

Dziewięć minut później podwyższył z bliska Thomas Mueller, ale osiem minut przed przerwą kontaktowe trafienie uzyskał Lars Stindl, który zaskoczył Manuela Neuera sprytnym uderzeniem w krótki róg.

Podopieczni Niko Kovaca odzyskali dwubramkową przewagę dwie minuty po zmianie stron, kiedy to Robert Lewandowski odważnie przebił się między dwóch obrońców rywali i strzałem pod poprzeczkę zdobył swojego czternastego gola w tym sezonie. Kwadrans przed końcem podwyższył Serge Gnabry, a okazały sukces przyjezdnych przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry napastnik reprezentacji Polski, po raz drugi wpisując się na listę strzelców w tych zawodach.

Dzięki czwartej wygranej z rzędu Bawarczycy umocnili się na drugiej pozycji w tabeli i zrównali się dorobkiem punktowym z prowadzącą Borussią Dortmund. „Źrebaki” natomiast po trzeciej z rzędu porażce przed własną publicznością spadły na czwartą lokatę w klasyfikacji.

* * * * * * *
Borussia Moenchengladbach – Bayern Monachium 1:5 (1:2)
Bramki: Stindl 37 – Javi Martinez 2, Mueller 11, Lewandowski 47, 90+1-karny, Gnabry 75.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.