Bundesliga: Wygrana „Źrebaków” na Veltins Arena

sports news

Schalke 04 Gelsenkirchen przegrało u siebie z Borussią Moenchengladbach 0:2 (0:0) w sobotnim meczu 20. kolejki niemieckiej ekstraklasy.

Pierwszego gola w tym starciu strzelił Christoph Kramer. Niemiecki pomocnik dopadł do futbolówki, którą dośrodkował Thorgan Hazard i mocnym uderzeniem pokonał Ralfa Fahrmanna.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania na 2:0 ustalił Florian Neuhaus, a przy tym trafieniu także asystował Thorgan Hazard.

Gospodarze od 60. minuty grali w osłabieniu, bowiem sędzia Marco Fritz ukarał czerwoną kartką za faul Alexandera Nubela.

Zespół z Zagłębia Ruhry ma na koncie 22 punkty i zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Bundesligi. Z kolei drużyna z Nadrenii Północnej-Westfalii dzięki zwycięstwu awansowała na drugą pozycję i uzbierała dotąd 42 „oczka”.

* * * * * *
Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Moenchengladbach 0:2 (0:0)
Bramka: Kramer 85, Neuhaus 90+1.
Czerwona kartka: Nubel (Schalke 04).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.