Cambuur – Jong Alkmaar – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Cambuur – Jong Alkmaar. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 12. dzień grudnia, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu Cambuuru z rezerwami AZ Alkmaar padnie przynajmniej pięć bramek.

Zdajemy sobie sprawę, że pokrycie linii 4.5 gola to w piłce nożnej rzadkość, jednak tutaj mamy szczególny przypadek. Lider rozgrywek zaplecza holenderskiej ekstraklasy, gra z drużyną, złożoną z graczy drugiego sortu.

W domowych meczach ekipy z Leeuwarden pada w tym sezonie średnio aż 4.6 gola na mecz. Dodajmy, że w pięćdziesięciu procentach spotkań na swoim stadionie, piłkarze tej ekipy pokrywali over 4.5 gola. Zatem dla nich nie jest to sytuacja nadzwyczajna, bo są wprawieniu w laniu rywali.

Rezerwowa drużyna z Alkmaar również miała kontakt z pokryciem wysokiej linii, bo ich trzy spotkania wyjazdowe kończyły się bardzo wysokimi wynikami.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to ryzykowny typ, ale naszym zdaniem warto go zagrać. Dlatego stawiamy, na przynajmniej pięć bramek na stadionie w Leeuwarden.

Cambuur – Jong Alkmaar, typ:  powyżej 4.5 gola, kurs: 2.24.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”