Cambuur – Jong Alkmaar – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Cambuur – Jong Alkmaar. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 12. dzień grudnia, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu Cambuuru z rezerwami AZ Alkmaar padnie przynajmniej pięć bramek.

Zdajemy sobie sprawę, że pokrycie linii 4.5 gola to w piłce nożnej rzadkość, jednak tutaj mamy szczególny przypadek. Lider rozgrywek zaplecza holenderskiej ekstraklasy, gra z drużyną, złożoną z graczy drugiego sortu.

W domowych meczach ekipy z Leeuwarden pada w tym sezonie średnio aż 4.6 gola na mecz. Dodajmy, że w pięćdziesięciu procentach spotkań na swoim stadionie, piłkarze tej ekipy pokrywali over 4.5 gola. Zatem dla nich nie jest to sytuacja nadzwyczajna, bo są wprawieniu w laniu rywali.

Rezerwowa drużyna z Alkmaar również miała kontakt z pokryciem wysokiej linii, bo ich trzy spotkania wyjazdowe kończyły się bardzo wysokimi wynikami.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to ryzykowny typ, ale naszym zdaniem warto go zagrać. Dlatego stawiamy, na przynajmniej pięć bramek na stadionie w Leeuwarden.

Cambuur – Jong Alkmaar, typ:  powyżej 4.5 gola, kurs: 2.24.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…