Can: Mecze bez fanów nie są łatwe

sports news

Zawodnik Borussii Dortmund – Emre Can przyznał, że nie było łatwo grać mu bez fanów we wczorajszym meczu z Herthą Berlin.

– Zagraliśmy dobry mecz, Hertha nie miała praktycznie żadnej sytuacji na zdobycie gola. Cieszy nas kolejne zwycięstwo, a mnie prywatnie również to, że strzeliłem bramkę. Ciężko grało mi się bez naszych fanów, muszę się do tego przyzwyczaić – przyznał Can.

– Jesteśmy już blisko Ligi Mistrzów, jednak nadal musimy wygrywać. Nie możemy osiąść na laurach. Cel jest niedaleko, ale koncentracja ani na moment nie może nas zawieść – dodał zawodnik Borussii Dortmund.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.