Brandt: Musieliśmy być cierpliwi

sports news

Zawodnik Borussii Dortmund – Julian Brandt nie ukrywał zadowolenia po wczorajszym zwycięstwie BVB nad Herthą Berlin 1:0.

– Kiedy przeciwnicy grają głęboko z tyłu, to zawsze mecz nie należy do łatwych. Trzeba być wtedy cierpliwym i do samego końca upatrywać swoich szans – przyznał.

– Fajnie, że mamy w zespole tyle jakości, że i tak zdołaliśmy wygrać to spotkanie. Oczywiście wolałbym wygrać znacznie wyżej, jednak w końcowym rozrachunku zawsze liczy się tylko dorobek punktowy – dodał Brandt.

– Zrobiliśmy dzisiaj gigantyczny krok do wywalczenia awansu do Ligi Mistrzów, choć wiem, że nasz mecz nie był ładny dla oka – zakończył piłkarz Borussii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.