Carl Stewart dołączył do Zagłębia Sosnowiec

sports news

Carl Stewart oficjalnie został nowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec – poinformował pierwszoligowy klub za pośrednictwem strony internetowej.

Pomocnik z sosnowieckim klubem podpisał dwuletni kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2021 roku.

Anglik jest wychowankiem Watford FC, a w ostatnim czasie był zawodnikiem Wingate FC. W przeszłości występował też w Udinese Calcio, Oxford City czy Bedfont Sports.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Zagłębiem. Podejmuję walkę o miejsce w podstawowym składzie, a dodatkowo będę się uczył języka polskiego -powiedział Stewart po złożeniu podpisu pod umową.

(zaglebie.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.