Cech: Chcę zakończyć karierę na swoich warunkach

sports news

Petr Cech potwierdził, że po finale Ligi Europy zakończy swoją karierę. Bramkarz swój ostatnim mecz zagra w 29 maja w Baku w bramce Arsenalu przeciwko Chelsea, z którą odnosił swoje największe sukcesy.

– Są dni, kiedy dobrze grasz i myślisz, że mógłbyś to kontynuować. Uważam, że bardzo dokładnie przemyślałem swoją decyzję – powiedział Cech w rozmowie z „BT Sport”.

– Mógłbym grać prze kolejne dwa lata. Wolę jednak zakończyć swoją karierę wcześniej. Chcę to zrobić na swoich warunkach – podkreślił czeski golkiper.

– Ostatnim moim marzeniem była gra w finale europejskiego pucharu i to się spełni. Teraz marzę, aby go wygrać – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.