Cech: Decyzję na temat swojej przyszłości podejmę po finale Ligi Europy

sports news

Petr Cech po tym sezonie kończy swoją karierę. Bramkarz Arsenalu Londyn powiedział, że decyzję na temat swojej przyszłości podejmie dopiero po ostatnim meczu w finale Ligi Europy.

„Sky Sports” donosi, że czeski golkiper otrzymał propozycję pracy w Chelsea Londyn, z którą odnosił swoje największe sukcesy. Cech miałby w „The Blues” pełnić rolę dyrektora sportowego.

Do tych spekulacji odniósł się na swoim koncie Tiwtterowym sam zainteresowany. „Mimo tych informacji, że już coś wszystkim powiedziałem, to swoją decyzję dotyczącą przyszłości podejmę po ostatnim meczu. Teraz tylko i wyłącznie koncentruję się na wygraniu Ligi Europy z Arsenalem” – napisał.

„Kanonierzy” zmierzą się w finale w Baku przeciwko „The Blues”. Zwycięstwo zapewni im udział w kolejnej edycji fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama