Celades: Pokazaliśmy, że naszą siłą jest kolektyw

sports news

Valencia CF pokonała u siebie FC Barcelonę 2:0 w sobotnim meczu La Liga. Albert Celades, trener „Los Ches”, podkreślił zespołową grę swoich podopiecznych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zwycięstwo z FC Barceloną jest zawsze trudne do osiągnięcia – powiedział Celades, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Po raz kolejny pokazaliśmy, że naszą siłą jest kolektyw, bycie zespołem. Brakowało nam Rodrigo i Parejo, którzy w naszej drużynie potrafią zrobić różnicę. W tym meczu pokazaliśmy, że naszą siłą jest zespół i to jest świetna wiadomość – podkreślił.

– Rozegraliśmy bardzo dobry mecz, mając na uwadze to z kim się zmierzyliśmy. Rozegraliśmy niesamowitą pierwszą połowę. Już do przerwy mogliśmy prowadzić wyżej niż jednym golem, ale nie potrafiliśmy wykorzystać naszych szans. Na drugą wyszliśmy z taką samą mentalnością, wielką siłą i sięgnęliśmy po zwycięstwo, które jest dla nas nagrodą. To był świetny mecz każdego z zawodników – ocenił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.